Upravit stránku

Ing. Marta Janů, Henry Schein

"Děkujeme za úspěšnou dlouhodobou spolupráci a za rychlé a bezproblémové vyřízení všech našich zakázek.
Se společností MEDIN máme ty nejlepší dlouholeté zkušenosti. Zejména kvalitou objednávaných produktů, odbornou konzultací při výběru jednotlivých produktů a rychlé a profesionální jednání."

 

MUDr. Vítězslav Ruber, Ph.D., Klinika úrazové chirurgie LF MU a FN Brno

"Jedním z mnoha faktorů, které ovlivňují výsledek práce úrazového chirurga, je použitý implantát. Jsou na něj kladeny velmi vysoké nároky. Musí být dostatečně funkční, pro pacienta bezpečný, pro operatéra a sestru tzv. uživatelsky příjemný. Faktorů, které musí splňovat, je velmi mnoho. Jeho vývoj a následné uvedení do praxe je poměrně složitý proces. Ten, komu se to povede zaslouží uznání. Jednou z mnoha firem, které se to v poslední době daří, je firma MEDIN. Z mého pohledu nabízí kvalitní implantáty a materiál, který umožňuje poskytnout úspěšnou léčbu různých poranění. Kromě samotných implantátů, z nichž některé jsou v oboru ojedinělé, pak firma MEDIN poskytuje velmi kvalitní přídatný servis ve smyslu vzdělávání lékařů a sester a možnosti podílet se na přímém vývoji novinek. Samozřejmostí je rovněž bezproblémová komunikace se zástupci firmy na všech úrovních.

Díky všem těmto faktorům považuji, já osobně, firmu MEDIN za kvalitní českou firmu schopnou obstát v silné, zejména zahraniční, konkurenci."

 

MUDr. Ľuboš Harvan, Ph.D., Klinika zubního lékařství, Univerzita Palackého v Olomouci

"Spolupráce s firmou MEDIN, a.s., se velmi oceňuje v dentálním průmyslu. Jako vedoucí konzervačního oddělení na Klinice zubního lékařství v Olomouci pozorujeme velkou progresi ve vývoji nástrojů a jejich kvalitu. Vážíme si, že česká firma může konkurovat světoznámým výrobcům a dostává se na do povědomí lékařů."

 

Maria Lichtenberg, DENT CAFE SRL

"We like to call MEDIN a collaborator, not a supplier, because from the partnership in between MEDIN and DENT CAFE in Romania, the dentistry market came out with a win-win-win situation. Not only that our companies develop beautiful educational projects, but also the doctors using the competitive products of MEDIN have a constant benefit."

When it comes to the dental products of MEDIN, their quality speaks for itself and we have found so far that the human contact was one of the biggest assets of the company.

We are honored to represent MEDIN on the Romanian market."

 

Kate Toumba, owner of the company, Neodent S.A

“We have been working with MEDIN, a.s., since year 2011.

It’s not only the superior quality of the products, it’s also the people that establish a warm, fruitful co-operation and a perspective for long-term relationship.

Thank you all, keep up the good work!”

 

Irena Blažková, staniční sestra COS, SurGal Clinic, Brno

"Nedávno si naše klinika objednala velké množství ortopedických i chirurgických nástrojů, které oceňují hlavně naši operatéři."

 

Pavla Minclová, staniční sestra op. sálů, Městská nemocnice Ostrava

"Nyní jsme obdrželi nové nástroje, musím říct, jak po stránce funkční, tak estetické jsou tyto nástroje o poznání na vyšší úrovni."

 

Markéta Adamová, staniční sestra ORT op. sály, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov

"Komunikace je na velké úrovni a skoro vše vyřídí jeden telefonát a to s velkou ochotou."

 

Mgr. Renáta Michalíčková, staniční sestra op. sálů, Thomayerova nemocnice Praha

"Modernizace našich operačních sálů vyžadovala kompletní nákup chirurgických nástrojů. Ze široké nabídky firmy MEDIN jsme si dokázali velmi dobře vybrat."

 

Marian Balasoiu, SC Biomatrix, Romania

"We come across MEDIN at Medica in Dusseldorf, more than 5 years ago. Out of the imensity of the fair they singled out through good looking orthopaedic implants and instruments. We started the colaboration purchasing an item which, at that time, was missing from our offer. The feedback from surgeons was positive, the level of service from MEDIN was good, therefore we decided to increase their share in our range of products to the level that MEDIN is now one of our main manufacturers.

If is to draw a conclusion regarding MEDIN implants I would say that they are high quality products in both functionality and finish. Moreover I appreciate the profesionalism of MEDIN staff and the flexible commercial policy of the company which was very helpful during the difficult days of the economic crisis. I hope that MEDIN will expand the its range of products (here is still room for improvement) and become a refference name for the industry."

 

A. A. Zahar, Sala Medical, Oman

"MEDIN instruments are good quality and long life. Most of the items prices are reasonable. We have been dealing with MEDIN over 10 years."

 

Bc. Urbancová Ľubica, ved. sestra OCOS-CS Bojnice

"Už dlhú dobu spolupracujeme s Vašou firmou, ktorej výrobky používame vo veľkej miere. Jedná sa prevažne o osteosyntetický materiál, celú škálu intramedulárneho a rekonštrukčného klincovania, cez kompletnú sadu skrutiek vrátane kanalizovaných a LCP, dlahovanie a k tomu príslušné inštrumentárium. Sme odbereteľom aj klasického inštrumentária ako sú nožnice, ihelce, peány a pod. Veľmi odceňujeme aj ochotu a flexibilitu Vašich obchodných zástupcov, ktorí sú vždy ochotní pomôcťa v prípade potreby aj osobne priviesť požadovaný materiál. Chcem tiež upozorniť na spoluprácu s Vašimi konštruktérmi, ktorí sú schopní a ochotní vyrobiť nami požadovaný produkt, prípadne ho upraviť podľa našich požiadaviek.

Prajem Vám veľa úspechov a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

 

Ing.Štefan Paľa, DentAll, Prešov

"MEDIN? Partner, ktorý má tradíciu, kvalitu a spoľahlivosť. Ideálny partner na spoluprácu."

 

Dr. Sherif Nashed, CairoDent, Egypt

"We are dealing with MEDIN Company since 2005 & it is a good Company when it comes to quality & price."

 

Krisztina Hegedüs, World Dent, Hungary

"Medin has been our partner for almost 19 years. The quality of their products were always wonderful. Our cooperation was great thanks to the helpful attitude MEDIN has represented."

 

Thomas Darnadi, SANUS, Slovakia

"S firmou MEDIN, a.s. spolupracujeme už 20 rokov. Produkty poznajú stomatológovia a zubní technici už veľmi dlho, našli si uplatnenie a sú s nimi vysoko spokojní. Radi s nimi pracujú aj pre ich dlhú životnosť a preto ich uprednostňujú pred ostatnými."

 

MUDr. Eva Novotná, Odolena Voda

"Moje gynekologická ambulance v Odolena Vodě využila služeb vaší společnosti k renovaci nástrojů. Musím poděkovat za dokonalé provedení a velmi expresní dobu."